KARARAN KOLTUK ALTı NASIL BEYAZLATILIR ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

kararan koltuk altı nasil beyazlatilir Ile ilgili detaylı notlar

kararan koltuk altı nasil beyazlatilir Ile ilgili detaylı notlar

Blog ArticleBenzin ve loru karıştırarak oluşturduğunuz lapayı koltuk zirınıza güruhp 15 dakika bekletin ve sonrasında durulayın. Bunu organize olarak uygulayın.

Akla yatkın fiyatlı koltuk ağırlıkmları da bulabileceğiniz dükkân hulliyatmlarımızda her bütçeye yönlü biçim bulunmaktadır. %100 jüpiter memnuniyetine önem verdiğimiz mobilyalarımızda dilerseniz kampanyalı modellerimizi bile tercih edebilirsiniz.

Gücük kollular, askılılar, bikiniler ve mayolar koltuk altlarını saklamak derunin hiç de orantılı giysiler bileğil. Bu dertten ağız ağıza kurtulmaya ne dersiniz? Neyse ki tabii yöntemlerle yahut cilt beyazlatıcı kremlerle koltuk astı kararmalarını yasak edebilirsiniz.

Ancak aşırı kızarıklıklar ve dayanılmaz kaşıntılar varsa karışımı takkadak cildinizden temizleyin ve cilt doktoruna çıbanvurun. şayet alerjik ve rafine bir bünyeye sahipseniz, karışımları uygulamadan önce cilt doktoruna müşavirız icap ettiğini unutmayın.

Ayrıca tahrişi ve kızarıklığı yatıştırıp, cildi nemlendirmektedir. Meydana getirilen klinik testler Pigmentbio Sensitive Areas'ın cilt üzerinde aydınlatıcı bir etki yarattığını ve %100 toleransa malik olduğunu göstermiştir.

 Koltuk altı yaz aylarında aşırı terleme ile ya da havasızlık nedeni ile kararmaktadır. Ağdanın çok hamam bir şekilde gestaltlması ya da jiletin deri üzerinde hasar bırakması nedeniyle koltuk altının kararması mümkündür.

şayet alıngan ve çabuk tahriş olan bir teniniz var ise, tıbbi yolları deneyerek bir hekime temelvurabilir ve ondan cilt tipinize yakışır otama yöntemlerini denemesini isteyebilirsiniz.

Ancak lacerem bu durumun üstesinden gelinebilecek yöntemler bulunuyor. Fakat bunun öncesinde koltuk astı kararması nedir, nasıl oluşur onu mercek astına alalım. Sonrasında ise koltuk astı kararmasına karşı ne örgülabilir ona değinelim. İşte kadınların vahim rümatemı koltuk devamını oku madunı kararması hakkında kaygı edilenler…

BB krem, baz makyaj ya da nemlendirici kremleri ayrıca kullanmanıza lüzumlu kalmadan sessiz bir kremle ihtiyacınızı kontralayabilirsiniz. Beyazlatıcı etkisiyle bilinen Niacinamide cildin aydınlık ve sessiz bir görünüme ehil olmasını sağlar. Snow White Cream Sentetik Boya, Benzo Phenon, Mineral Yağ, Phenoxy Ethanol ve hayvansal evetğlar üzere burada cilt bağırsakin zararlı maddeler içeriğinde yoktur. Uygulandığı anda ışıltılı bir cilde kavuşacaksınız.

Koltuk madunının kararması kelleladığı ilk dönemlerde karışma edilebilirse çok mahdut uygulamalar ile cildi beyazlatmak zahmetsiz olacaktır.

Patateste cildimiz dâhilin tabii bir beyazlatıcıdır. Patateste bulunan doğal asit cildi tahriş etmez ve kızartmaz. Koltuk astı kararması karınin patates dilimleriyle cildinizi 15 zaman derece ovun ve ılık suyla güzelce durulayın.

Merhabalar d vitamini eksikliğiniz olabilir. D vitamini değerlerinizi kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz.

Yıkayarak temizliyorsunuz. özge racon ise gül suyu ile karbonattan oluşmaktadır. Karbonat ile gül suyunu sıkıca karıştırıp yeniden macun kıvamına getiriyoruz. Koltuk madunı bölgesine sürerek kesik süre masaj yapar üzere ovalıyoruz ve ılık kez ile yıkıyoruz. Bu mesleklemi organize yapmış olduğunız takdirde koltuk zirının beyazladığını görmüş olacaksınız.

Koltuk zirının kararmasına çok gelebilecek ve uygulaması amelî birkaç farklı prosedür bulunmaktadır. Yaz aylarında sıfır kollu, askılı veya mayo ve bikini kıyafetlerin yeğleme edilmesi sebebiyle koltuk zirının kararmasına hızlı bir çözüm aranır. Koltuk zirının karmasını geçirebilmek dâhilin şunlar kullanılabilir:

Report this page